Aukcja od 1 zł: domena dziś.pl Aukcja od 1 zł: domena mięśnie.pl Aukcja od 1 zł: domena karnawał.pl Aukcja od 1 zł: domena pączki.pl Aukcja od 1 zł: domena płaca.pl Aukcja od 1 zł: domena maura.pl Aukcja od 1 zł: domena naklejka.pl Aukcja od 1 zł: domena zachód.pl Aukcja od 1 zł: domena taniekontabankowe.pl Aukcja od 1 zł: domena słówka.pl Zobacz wszystkie aukcje

50 najdrożej sprzedanych polskich domen w ciągu dzisiejszego dnia

W okresie od 17.07.2018 do 17.07.2018:
# Domena Cena Data sprzedaży Gdzie  
Suma 0 najwyższych sprzedaży Zaloguj się  
Suma wszystkich sprzedaży Zaloguj się  
Informacja

Informacja na temat opublikowanych sprzedaży domen na CenyDomen.pl

Sprzedaże domen opublikowane na CenyDomen.pl stanowią tylko ułamek faktycznego rynku wtórnego domen internetowych. Wiele transakcji jest przeprowadzanych prywatnie bez pośredników i często są podpisywane umowy zawierające klauzulę poufności. Serwis CenyDomen.pl może umieszczać w swojej bazie jedynie sprzedaże opublikowane w Internecie i nie ponosi odpowiedzialności za ich poprawność. Z tego powodu informacje na temat wielu wysokich transakcji nie są dostępne.

Kwoty, za które sprzedano domeny, bardzo się od siebie różnią. Na kwotę sprzedaży domeny główny wpływ ma jej wartość, ale również zapotrzebowanie kupującego oraz strategia sprzedawcy. Najwięcej sprzedaży jest dokonywanych na rynku inwestycyjnym, a więc na giełdach domen, na których inwestorzy masowo skupują jak najtaniej domeny w celu ich dalszej odsprzedaży. Dlatego niektóre sprzedaże mogą się wydawać w porównaniu do innych zbyt niskie.